Aprilia eSR2 EVO

TOP 47 v kategorii Elektrokoloběžky

Aprilia eSR2 EVO

Elektrická koloběžka Aprilia eSR2 Evo PN AP-MO-210003 Obrovský dojezd Odpružené zadní í přední kolo Zadní pohon Bluetooth konektivitou pro lepší zážitek z jízdy 3 rychlostní...
21 990 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 121 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 26 708 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 895 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 7 513 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 294 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta115 Kč95 % • 10 390 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v MALL.CZ

• APRILIA nemá chybu.

• Odpružená
    • Pěkná

Skvělé zrychlení bez hluku, co jsem ocenil na delší trase bylo kvalitní odpružení. Pěkně vypadající elektrokoloběžka v kvalitním provedení. Citlivější brzda než jsem byl zvyklý. Na jízdu na Aprilce jsem si rychle zvyknul a neměnil bych, sedí mi dobře.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Tempomat
    • Odpružení
    • Dojezd
    • Aplikace

Ve městě se mi na ní jezdí dobře, má fajnové odpružení a kvalitní brzdy. Super elektrokoloběžka za odpovídající cenu.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Elektrická koloběžka

Aprilia eSR2 Evo

PN AP-MO-210003

Obrovský dojezd

Odpružené zadní í přední kolo

Zadní pohon

Bluetooth konektivitou pro lepší zážitek z jízdy 3 rychlostní volby – 6, 20 a 25 km/h

Velký barevný LED displej integrovaný v představci

Duální brzda – přední bubnová / zadní motorová elektrická s KERS

Tempomat s možností deaktivace

Aprilia Smart Movement bluetooth aplikace – pro propojení s mobilním telefonem Apple/Android

Přední a zadní LED osvětlení

Stupeň krytí IPX4

Provozní teploty 0 °C / 45 °C

Nosnost 100 kg

Výkon motoru 500 W (peak 700 W)

Stoupání 20%

• Intuitivní aplikace
    • Dobré zrychlení
    • Tichá
    • Dobře čitelný displej

Na této elektrokoloběžce se mi líbí tichý motor a zrychlení, další plus které má je intuitivní aplikace, ve které mám zobrazené všechny přehledy o koloběžce. Co se vzhledu týká, tak na mě hezky působí použité barvy a umístění loga Aprilia.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Kvalitní
    • 3 volby rychlosti
    • Městská

Podle mě je tato elektrokoloběžka kvalitně provedená a tři volby rychlosti jsou dostačující na to abych se dostal tam kam potřebuji. Jinak mě na první pohled zaujalo barevné pojetí koloběžky, při první jízdě se mi líbilo jak dobře reagují brzdy, výdrž baterky je dobrá. Tuto elektrokoloběžku bych doporučil všem co chtějí kvalitu za dobrou cenu.

• Hezká
    • Moderní
    • 3 rychlostní volby
    • Duální brzda
    • Do města

3 rychlostní volby na elektrokoloběžce jsou pro mě naprosto vyhovující, ve městě stejně víc nepotřebuji. Po městě se s ní dobře manévruje, je pohodlná, hezká a s dobrým dojezdem na jedno nabití.

• Moderní vzhled
    • Aprilia Smart Movement bluetooth aplikace
    • Barevný LED displej
    • Osvětlení

Moderně vypadající elektrokoloběžka od značky Aprilia, která má dobře řešené brzdy s KERS, kdy se při brždění vrací energie zpět do baterie. Tato elektrokoloběžka je při jízdě stabilní a dobře se ovládá. Má barevný led displej, který je dobře čitelný a přehledný. Elektrokoloběžku jsem si lehce propojil s telefonem a jejich aplikace se mi hodně líbí.

• Akcelerace
    • Barevné zpracování
    • Led světla
    • Přehledná apka
    • Brzdy

Nejvíc se mi elektrokoloběžce Aprilia eSR2 EVO líbí 3 rychlostní úrovně, přepnutí na vyšší rychlost je znát okamžitě, má skvělou akceleraci a přitom tichý chod motoru. Přehledná a detailní je aplikace, kterou se dá snadno propojit koloběžka s telefonem. Dalším důležitým faktorem jsou na této elektrokoloběžce kvalitní brzdy s KERS systémem.

• Design
    • Výdrž baterie
    • Výkon

Moderní a stylová elektrokoloběžka do města s pevným rámem, desetipalcové kola, které dobře pohlcují vibrace z nerovností na cestách. Za horší viditelnosti nebo večer zvyšují pocit bezpečí led světla v přední a v zadní části elektrokoloběžky. Skvělá je i aplikace, se kterou mám dobrý přehled o ujetých kilometrech nebo stavu baterie a možného dojezdu.

• Vzhled
    • Kvalita zpracování
    • Odpružené v předu i vzadu
    • Intuitivní a hezky zpracovaná aplikace
    • Výkon
    • Barevný display
    • Nevím

Vzhledově a kvalitativně velmi povedená a neotřelá elektrokoloběžka. Prémiovost je znát jak na konstrukci, designu, ale i aplikaci. Konstrukce působí velmi solidně a pevně. Design je moderní, dynamický a uhlazený s odkazem na motosport, myslím že zaujme nejednoho kolemjdoucího. Aplikace je intuitivní a graficky se odkazuje na design koloběžky, takže se jedná o velmi povedený celek.