City Boss V5

84 %

Popis produktu

Parametry produktu

Výkon
500 W
Nosnost
150 kg
Max. rychlost
35 km/h
Dojezd
45 km
Hmotnost
19.2 kg
Se sedlem
ano
Skládací
ano
Rozměry
1150 x 560 x 1150 mm
Odpružené
ano

Recenze

 • , zakoupeno v Electro World

  Doporučuje produkt

  100 %

  Byla nám vytvořena karta, jsme spokojeni.

 • , zakoupeno v inSPORTline.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Koloběžka zatím doře funguje, kvalitní zpracování, dostatečná rychlost a nosnost. Dostatečné široká plocha pro nohy, které se vejdou obě vedle sebe. Čas ukáže kvalitu výrobku.
 • , zakoupeno v Electro World

  Doporučuje produkt

  100 %

  Jezdí suprově.

Parametry produktu

Výkon
500 W
Nosnost
150 kg
Max. rychlost
35 km/h
Dojezd
45 km
Hmotnost
19.2 kg
Se sedlem
ano
Skládací
ano
Rozměry
1150 x 560 x 1150 mm
Odpružené
ano

Popis produktu

Elektrická koloběžka City Boss V5 vás úsporně dopraví do práce, do školy, po městě či na výlet. S bezpečným skládacím mechanizmem jí složíte či rozložíte do 5 vteřin a při délce složeného rámu 115 cm a hmotnosti 19,2 kg jí snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladníte doma či v garáži.

Bezúdržbový motor 500 W svižně zrychluje dokonce při zatížení 100 kg a vyveze vás i do prudšího kopce. Zrychlení z 0-25 km/h za 8 vteřin při hmotnosti jezdce 85 kg.

Tlačítkem na displeji můžete přepínat mezi 3 režimy pro omezení maximální rychlosti. Po zapnutí koloběžky je vždy aktivní naposledy nastavený režim: pomalý 15 km/h - bezpečná rychlost pro jízdu za zhoršených povětrnostních podmínek; střední 25 km/h - příjemná cestovní rychlost splňující vyhlášku pro používání na pozemních komunikacích; rychlý 35 km/h - pro jízdu na cyklostezce šetřící váš čas.

Při delších cestách oceníte tempomat, který udržuje výkon koloběžky i bez stisknutého plynu - jeho funkci lze případně deaktivovat na displeji.

Baterii Li-Ion 15,4 Ah dobijete přenosnou nabíječkou ze zásuvky 220 V na plnou kapacitu za 6-7 hodin. Při běžném provozu s koloběžkou na jedno nabití ujedete přibližně 45 km - při kratších cestách jí tak nemusíte pokaždé dobíjet. Celková vzdálenost může být kratší i delší; vždy závisí na hmotnosti jezdce, členitosti terénu, stylu jízdy, venkovní teplotě apod. Nouzově lze na koloběžce dojet odstrkováním i s vypnutým motorem.

Na transreflexním displeji skvěle čitelným i na přímém slunci či v noci můžete sledovat aktuální stav baterie, aktuální rychlost, dobu jízdy a ujetou vzdálenost. USB portem zezadu displeje lze dokonce nabíjet váš mobilní telefon či tablet, a to buď za jízdy nebo při stojící koloběžce pomocí 2-hodinového časovače.

Přední i zadní světlo napájené z centrální baterie zapnete spínačem na řídítkách, kde je umístěno i tlačítko houkačky. Během brzdění se navíc rozsvítí zadní brzdové světlo.

Koloběžku i při větších rychlostech spolehlivě zastavíte nezávislou zadní a přední mechanickou kotoučovou brzdou. Robustní rám koloběžky z leteckého hliníku certifikovaný normou ISO snese zatížení až 150 kg. S výškově nastavitelnými řídítky s ergonomickými gripy je koloběžka vhodná pro jezdce s postavou 150 - 210 cm. Z důvodu bezpečnosti je doporučený věk pro používání koloběžky od 16 let. Na 50 cm dlouhém a 21 cm širokém nášlapu se pohodlně svezete s chodidly za sebou či vedle sebe.

Koloběžku lze volitelně vybavit i skládacím sedlem.

Rozšířené pneu 2,5" (6,4 cm) s průměrem 10" (25,4 cm) výborně přilnou i k vlhkému povrchu a spolehlivě tlumí nepříjemné vibrace. Vzhledem k jejich velikosti a kvalitě není potřeba dodatečného odpružení rámu. Kola jsou chráněna blatníky.

Díky konstrukčnímu řešení koloběžky lze píchlou duši či opotřebovaný plášť vyměnit i v domácích podmínkách.

Koloběžka je certifikována dle ISO 12100:2010, EN 12184:2014 dle směrnice CE 2006/42/EC.

Elektrická koloběžka City Boss naplňuje novou vizi ekologického světa. Vybavená špičkovou technologií promění každou jízdu městem v nevšední zážitek!


Upozornění: Baterii (případně celý produkt včetně baterie) skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10 °C a 20 °C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou za měsíc opět dobijte na 100% kapacity.

Poznámka: Předpokládaný maximální dojezd je zásadně silně závislý na nejrůznějších podmínkách. Mezi některé z těchto faktorů patří zvolený stupeň podpory, hmotnost jezdce, povaha terénu, vítr, tlak pneumatik a jejich vzorek a okolní teplota. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky. Optimální či ideální podmínky jsou: používání ekonomického jízdního režimu, rovný/plochý terén bez protivětru, okolní teplota 20 °C, bezprofilové pneumatiky nahuštěné na doporučený tlak, dodržování doporučené nosnosti udané výrobcem. Dojezd lze obecně také zvýšit, pokud budete koloběžce pomáhat odrážením, například při rozjíždění nebo do kopce.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

16zákazníků doporučuje produkt
1zákazník nedoporučuje produkt
84 %
průměr z 19 hodnocení
5
11 ×
4
6 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
2 ×
 • , zakoupeno v Electro World

  Doporučuje produkt

  100 %

  Byla nám vytvořena karta, jsme spokojeni.

 • , zakoupeno v inSPORTline.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Koloběžka zatím doře funguje, kvalitní zpracování, dostatečná rychlost a nosnost. Dostatečné široká plocha pro nohy, které se vejdou obě vedle sebe. Čas ukáže kvalitu výrobku.
 • , zakoupeno v Electro World

  Doporučuje produkt

  100 %

  Jezdí suprově.

 • , zakoupeno v Manvel.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Koloběžka City Boss V5 SUPER. Stálo zato si připlatit. Vypadá dost robustně. Super rychlé složení a rozložení. Do kufru auta se vejde asi do každého. To zrychlení je dost šílený. U menších dětí to bude asi dost o nabití. Koloběžka má nostnost 150Kg já vážím 70Kg. Ty co mají nostnost 80Kg si docela neumím představit - podle mě to nevyjede ani malý kopeček. S totu jsem na kopci ihned. Využívám když potřebuji na otočku do práce a je to super. Jediné ten větrák u nabíječky je dost hlučný. Myslím, že by tam šlo dát trocu tižší. Lepší je tak nabíjet přes den ne v noci aby Vás to nerušilo. Za mě 100%

 • Doporučuje produkt

  80 %
  • Výkon na rovince
  • Rozměrově vhodná i pro 190 cm vysokého člověka
  • Výkon v kopcovitém terénu při váze 100kg+ (nad 10% stoupání už je potřeba se odrážet)
  • Absolutně žádné zabezpečení
  • Vůle v řídítkách vlivem povolování šroubů
  • Slabé a pískající brzdy

  Vzhledem ke své výšce a váze (190cm/110kg) jsem hledal nějakou bytelnou koloběžku. Po ujetí 130km bych ji zhodnotil takto:

  - Dojezd maximálně kolem 25km.
  - Na rovince jede parádně, i přes 35km/h. Má slušné zrychlení. Problémy ale nastávají s každým kopcem. Při stoupání nad 10% už je potřeba se odrážet.
  - Ze začátku měly řídítka velkou vůli. Dotáhl jsem všechny šrouby, zlepšilo se to, ale po ujetí několika km se šrouby zase povolily. Musel jsem dokoupit ke šroubům pružné podložky a tím se problém vyřešil (proč je tam nedaly už z výroby?!)
  - Absence odpružení předního kola je znát na každém hrbu. Jízda na žulových kostkách je fakt peklo.
  - Slabé a pískající brzdy. Z velké části odstraněno seštelováním.
  - Klakson snad převzali z motorky. Zatroubením spolehlivě všechny okolo vylekáte.
  - Dobře se drží při přenášení, jen díky velké váze je to na kratší vzdálenosti (desítky metrů) a pro silnější jedince.
  - Při jízdě v noci je potřeba další světlo. Na řídítkách je ale místo na přidělání osvětlení např. z bicyklu.
  - Nemá žádné zabezpečení. Stisknutím tlačítka lze kdykoliv nastartovat a jet.


  S koloběžkou jsem docela spokojen, je se o ní člověk potřebuje sem tam starat. Koupil bych si ji klidně znovu, ale určitě v silnější verzi T7, která má 700W a odpružené přední kolo.

 • Doporučuje produkt

  80 %
  • Použité materiály kvalitní, konstrukce bytelná
  • Spínače brzdového světla v obou páčkách
  • Na pohled velmi elegantní
  • Široký nášlap
  • Příjemný výkon
  • Velmi pohodlný tempomat.
  • Přehozená přední a zadní brzda
  • Skutečný dojezd zcela mimo popis
  • Velká vůle v řídítkách
  • Špatně seřízené brzdové třmeny
  • Brzdy pouze mechanické (lankové)
  • Vyrobeno v číně

  Svezení na koloběžce je výborné, pohodlně se stojí chodidly vedle sebe. Řídítka se dají zvednou tak vysoko, jak je to skutečně pro ruce pohodlné. Rychlost lze po rovince v bezvětří vytáhnout i na 36 km/h.
  Díky skládacímu mechanizmu je v řídítkách velká vůle, ale v pohodě to přežiji.
  Dejte pozor na převrácené brzdové páčky, na jízdních kolech je to správně, ale na koloběžce se dá v krizi při instinktivním brzdění snadno přeletět. Brzdová lanka se dají ale šikovně vrátit na standardní místa, i méně zručný technik to zvládne. Taky jsem musel seřídit přichycení brzdových třmenů, aby se při brzdění neohýbaly brzdové kotouče.
  Přední světlo je skutečně slabé a nízko umístěné. Při jízdě 25 km/h po tmě potřebuji mnohem silnější LED. Za to klakson je skoro infarktní.
  Motor táhne skvěle i do kopce, střídač sice kňučí, ale jede. Výborný je tempomat, v tu chvíli je jízda fakt příjemná. Zklamal mě ovšem dojezd. Testovací jízdou v proměnlivém terénu na plný výkon ujela koloběžka sotva 20 km na plné nabití. Druhou jízdu téměř po rovince rychlostí 18 km/h ujela koloběžka 26 km. Vážím 96 kg (já vím, je to moc).
  Taky je nutno odzkoušet, kolik energie v baterii zbývá, svítí-li poslední dílek na ukazateli nabití, posledně jsem ujel jen 1200 metrů a domů zbývalo cca 6km.
  Taky doporučuji pro jízdu odrážením odblokovat automatickou elektronickou brzdu v nastavení koloběžky. Ať neutrácíte za fastum gel a energy drinky :-)

 • , zakoupeno v Electro World

  Doporučuje produkt

  80 %
  • Motor
  • Zadní náhon
  • Řídítka se mírně hýbou v kloubech
  • Přední světlo nesvítí příliš silně

  Elektrokoloběžka není špatná. I sto dvacet kilo utáhne do prudšího kopce, byť za cenu výrazného snížení dojezdu. Ovládací prvky jsou přehledné a přístupné. Celkově působí dost bytelně a nejsou s ní žádné výrazné problémy. Vytkl bych jenom slabé přední světlo, na neosvětlenou cestu musíte dokoupit něco lepšího, a mírné vyklání řídítek, což způsobují klouby na sklopení řídítek. Bohužel to nejde nějak odstranit a musíte si zvyknout. Nicméně jezdí dobře a rozhodně koupě nelituji.

 • , zakoupeno v Obchody24.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Kvalitní zpracování produktu
  • Po ujetí 120-ti km naprostá spokojenost
  • Bez problémů si poradí i s váhou jezdce 120 kg
 • , zakoupeno v inSPORTline.cz

  Doporučuje produkt

  80 %
  • dostatečný vykon na mojí vahu.
 • , zakoupeno v inSPORTline.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Kvalitní dílenské zpracování, dostatečná rychlost a nosnost koloběžky. Velice šikovná Je široká plocha pro nohy, které se vejdou obě vedle sebe.