Leramotors C2 1500W

Nový způsob zapínání pomocí tlačítka START/STOP (bez klíčové zapínání, stačí mít klíče u sebe) Vybaveno alarmem - dálkové zamykání, nejdříve se spustí zvukový alarm a následně...
38 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • Více variantZdarma96 % • 6 181 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant199 Kč95 % • 246 429 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Výkon
Rozměry
1900 × 390 × 1000 mm

• , zakoupeno v MotoGroup.cz

Zdravím Všechny tímto bych chtěl upozornit na firmu Motogroup.cz

Po týdnu dovolávání se kvuli špatně dodanému zboží (přivezli 1200W motor místo 1500W). Neustale pokládají telefon na imail neodepisuji. Dnes Po 30. Vytipnutem hovoru mi přišla SMS že mají dovolenou do 15.8. ať je kontaktuji 16.8. Co teď? Mám doma stroj se kterým nemůžu jezdit bez peněz na jiný a udělali takový to podvod. Velice zajimave že v patek 23.7. přivezli rozbitý kus který vubec nejel ten si odvezli v sobotu přivezli jiny ale jinej motor nez jsem objednal coz jsem zjistil při důkladně prohlídce doma ,od té doby jim volám pisu a nekomunikuji. Jedinkrat mi zvedli telefon minuly týden v úterý že to budou řešit jak se ozvou a nic. Po týdnu uhánění mi sprostě napíšou s vyvěšení telefonu ať se ozvu za 14 dni že mají dovolenou. Podotýkám ze od soboty 24. Jsem se snažil kontaktovat že přivezli špatně zboží .

Výkon
červené
Pro dva
Rozměry
1900 × 390 × 1000 mm

Vybaveno alarmem - dálkové zamykání, nejdříve se spustí zvukový alarm a následně se zablokuje kolo - nelze odtlačit

Přední led světlo tlumené/dálkové

Ukazatele směru jízdy v led provedení

Pod sedlem se nachází úložný box

Možnost přepnutí ze 3 režimů rychlosti jízdy

• zadní 215/40 12´´ huštění - 3 bar
  • Váha: 66 kg
  • Zatížení: 200 kg
  • Stoupavost: 20%
  • Rychlost: až 45 km/h (v závislosti na váze uživatele a terénu)
  • Dojezd: až 60 km(v závislosti na váze uživatele a terénu)
  • Baterie
  • Typ: Lithium-ion
  • Napětí: 60V
  • Kapacita: 20Ah
  • Motor
  • Bezkartáčový stejnosměrný motor (záruka 5 let)
  • Výkon: 1500W
  • Nabíjení:
  • Vstupní napětí: 100 - 240VAC 50 - 60Hz
  • Výstupní napětí: 67,2 - 4A
  • Doba nabíjení: 360 - 480 min
  • Nabíjení probíhá při 230V. Po nabití baterie se nabíječka automaticky vypne.
  • Koloběžku lze přihlásit na SPZ a provozovat na pozemních komunikacích.

Koloběžka je dodávána v originálním balení, v demontovaném stavu pro přepravu. Montáž doporučujeme provést prodejcem nebo v moto servisu.

• , zakoupeno v MotoGroup.cz

Zdravím Všechny tímto bych chtěl upozornit na firmu Motogroup.cz