Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Spokey MOBIUS YOUNG+

0 %
Elektrická koloběžka je hitem této sezóny! Není náhoda, že popularita koloběžek neustále roste. K rychlému přesunu v přeplněném městě je totiž elektrická koloběžka ideální...
5 690 Kč
Doprava zdarma, Do měsíce
Doporučená nabídka Electro World
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do měsíce  1 variantaZdarma89 % • 70 121 recenzíDalší informace

Popis produktu

Elektrická koloběžka je hitem této sezóny! Není náhoda, že popularita koloběžek neustále roste. K rychlému přesunu v přeplněném městě je totiž elektrická koloběžka ideální...

Parametry produktu

Výrobce
Výkon
200 W
Nosnost
50 kg
Max. rychlost
12 km/h
Dojezd
10 km
Hmotnost
8.5 kg
Kapacita baterie
2600 mAh
Chopper
ne
Se sedlem
ne
Pro dva
ne

Parametry produktu

Výrobce
Výkon
200 W
Nosnost
50 kg
Max. rychlost
12 km/h
Dojezd
10 km
Hmotnost
8.5 kg
Kapacita baterie
2600 mAh
Chopper
ne
Se sedlem
ne
Pro dva
ne

Popis produktu

Elektrická koloběžka je hitem této sezóny! Není náhoda, že popularita koloběžek neustále roste. K rychlému přesunu v přeplněném městě je totiž elektrická koloběžka ideální alternativou k veřejné hromadné dopravě. Díky tomu se vyhnete všem kolonám a dostanete se kamkoliv včas.

Zábava pro juniory

Spokey MOBIUS YOUNG je určena juniorům 9+ a je vhodná zejména pro jízdu na dětských hřištích, v parcích či na sídlišti. Jede rychlostí 12 km/h a maximální vzdálenost, kterou můžete ujet v případě plně nabité baterie, je 12 km.

Elektrická koloběžka Spokey MOBIUS YOUNG je velmi kompaktní, nezabírá mnoho místa a její superlehkost vám umožní vzít si ji všude s sebou. Její nepochybnou výhodou je i to, že nezabírá mnoho místa, takže se snadno vejde do kufru, výtahu nebo autobusu.

Jednoduché a rychlé nastavení výšky řídítek, umožňuje nejlepší přizpůsobení aktuální výšce uživatele. Díky tomu bude koloběžka růst společně s dítětem.

Mobius YOUNG je HYBRIDNÍ sportovní koloběžka s dodatečným motorem. Použití nejnovějších technických řešení pohonu, včetně 200W střídavého motoru v kombinaci s lehkou konstrukcí rámu zajišťuje stabilní rychlost a uspokojivé zrychlení.

Snadný přechod z klasické koloběžky

Díky konstrukci připomínající klasickou koloběžku je přechod na koloběžku s elektrickým pohonem velmi intuitivní. Po chvíli se budete cítit jako ryba ve vodě!

Kola o průměru 5,5 palce, vyrobená z vysoce kvalitní gumy odolné vůči mechanickému poškození, poskytují svobodu plynulého pohybu a poskytují pohodlí na rozmanitém povrchu.

Bezpečnost na prvním místě

Soustřeďte se pouze na řízení! Model Mobius je výjimečný tím, že se rychlost ovládá nohou přímo na plošině. Díky tomu umožňuje nejen plynulé ovládání rychlosti, ale díky tomu se vaše ruce budou držet pouze řídítek, a tak se můžete soustředit pouze na techniku jízdy. Na plošině lze také sledovat stav baterie.

Dvojitý brzdový systém – Brzdný mechanismus je podpořen dalším elektronickým brzdným systémem a díky tomuto řešení, je brzdění efektivnější a bezpečnější.

Buďte vždy vidět! Model Mobius Young je vybavený taktéž zadním osvětlením, které se nachází v horní části blatníku. Když koloběžku zapnete a rozjedete se, světlo se zapne automaticky samo.

S modely Mobius si dovolte víc!

Všechny modely ze série Mobius jsou vyrobeny v souladu se standardní voděodolností IPX4, což znamená, že je lze použít i za špatných povětrnostních podmínek. Kompletní ochrana proti stříkající vodě (až 10 litrů za minutu), je vhodná pro cestování a pro každodenní jízdy, dokonce i za slabého deště.

 • maximální dojezd: 8-12 km
 • maximální rychlost: 12 km/h
 • maximální úhel stoupání: 12°
 • HYBRID - nožní pohon s elektrickým motorem
 • výkon motoru: 200 W
 • rozměr kol: přední - 5\", zadní - 5,5\"
 • typ kol: plná
 • kapacita baterie: 3,6 Ah Lithiová
 • baterie zabudovaná v plošině
 • doba nabíjení: 2-3 hodiny
 • brzda: nožní
 • dvojitý brzdný systém
 • rám: hliník
 • rychlé a jednoduché složení koloběžky
 • rozměry: 85 x 49 x 89,5 cm
 • osvětlení: zadní, červené
 • maximální hmotnost uživatele: 50 kg
 • nastavitelná výška řídítek: 80-90 cm (od podlahy)
 • váha netto: 6,2 kg
 • záruka na koloběžku a její komponenty: 2 roky
 • záruka na baterii: 6 měsíců

!! Nutno přečíst INSTRUKCE PRO UŽIVATELE ELEKTRICKÉ KOLOBĚŽKY

Předpokládaný maximální dojezd je zásadně závislý na nejrůznějších podmínkách, jako jsou například: hmotnost uživatele, rozmanitost terénu, vítr, zvolený stupeň podpory, tlak pneumatik a jejich vzorek, okolní teplota aj. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky.

Chcete-li prodloužit životnost baterie, nedovolte, aby se zcela vybila. Pokud koloběžku nepoužíváte déle než 3 měsíce, je nutné ji zcela nabít a umístit na suché a chladné místo, abyste předešli možnému poškození, na které se nevztahuje záruka.

Upozornění

Při používání elektrické koloběžky je spotřebitel plně odpovědný za dodržování pravidel silničního provozu (zákon č. 361/2000 Sb. (o silničním provozu)) a za dodržování právních předpisů pro provoz výrobku na pozemních komunikacích (zákon č. 56/2001 Sb. (o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích)). Důsledně dodržujte bezpečnostní pokyny zejména v zemích, kde neexistují žádné platné zákony a předpisy, týkající se elektrických koloběžek.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Produkt zatím nemá žádné recenze.