Kaabo Mantis 10 Pro Plus

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Nosnost
120 kg
Max. rychlost
60 km/h
Odpružené
ano

Parametry produktu

Výrobce
Nosnost
120 kg
Max. rychlost
60 km/h
Odpružené
ano

Popis produktu

Nejlepší ektrokoloběžka do 50 000Kč Kaabo Mantis 10 Pro+ V2 60V 24,5ah

Elektrická koloběžka Mantis 10 Pro plus model 2022

Pokud hledáte rychlou elektrokoloběžku s výjimečným dojezdem, Kaabo Mantis 10 Pro+ může být to pravé pro vás. Tento stroj, světově proslulý jako jeden z nejvýkonnějších e-koloběžek na trhu, je malá, ale mohutná, s hydraulickými brzdami ZOOM, 10” pneumatiky a odpružení pro skutečně hladkou jízdu.

Elektrická koloběžka Kaabo Mantis 10 Pro+ je k dispozici v černé, červené, modré nebo černé a stříbrné barvě a ať si vyberete kteroukoli barvu, bude poháněna dvojicí 60V, 1000W motorů, které umožňují působivou akceleraci, maximální dojezd až 90km a rychlost až 60 km/h. Pokud plánujete vzít svoji elektrokoloběžku do strmých svahů, tyto výkonné motory Vám také usnadní jízdu v kopcovitém terénu.

Potřebujete složit elektrokoloběžku, když ji nepoužíváte? S Kaabo Mantis 10 Pro+ to není problém, s rychlým a snadným skládáním se vaše koloběžka složí na velikost pouhých 1270 x 480 x 600 (mm).

Fenomenální elektrokoloběžka Kaabo Mantis 10 Pro+. Nabízíme pouze nejvyšší možnou verzi s hydraulickými brzdami, dvěma motory 1000W a MINIMOTORS ovladačem.  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.