Nejnovější recenze ze sekce Elektrokoloběžky

Přidáno: 28. března 2024

• bomba koloběžka
  • velmi kvalitní zpracování
  • spokojenost

- kvalitní zpracování, široká nášlapná deska, nastavitelná řídítka, velký display, jízdní vlastnosti, za mě TOP. Zatím velká spokojenost.

- měl jsem koloběžku Bohmann Velocifero a po neustálých problémech s brzdami (přestala brzdit - 3x to stejné) jsem požadoval odstoupení od smlouvy....

Eljet Cruiser Premium

Eljet Cruiser Premium

Ověřený zákazník DEVIL SPORT Ověřený zákazník

Přidáno: 25. března 2024

(naposledy upraveno 25. března 2024)

Zakoupeno v DEVIL SPORT

• Dobrá kvalita za skvělou cenu.
Leramotors S1 1000W

Leramotors S1 1000W

Ověřený zákazník Motoshop Čáslav Mojmír

Přidáno: 23. března 2024

Zakoupeno v Motoshop Čáslav

Bral bych vyšší sezení.

Bluetouch BTX251

Bluetouch BTX251

Ověřený zákazník bluetouch.cz Ťamťulka.

Přidáno: 23. března 2024

Zakoupeno v bluetouch.cz

• Kvalitní zpracování a výrobek bez obav.
  • O žádné nevím.

Špica zabalené a vstřícný přístup firmy.

Ověřený zákazník LAMAX.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. března 2024

Zakoupeno v LAMAX.cz

Rychlá montáž,krásný design,vše dle popisu produktu na stránkách obchodu. Snadno se ovládá,rychlost dostačující. Výdrž baterie po úplném nabití překvapivě vysoká. Uvidíme ale po delší době užívání.
Nemám nic,co bych vytknul. Jsem maximálně spokojený.
Spárování s aplikací během pár vteřin. Pomocí led osvětlení je viditelnost v noci dost vysoká. Oceňuji i boční led pásky po délce nášlapné plochy.
Hmotnost odpovídá popisu a na kratší nošení je to i pro nězné pohlaví bez problému. Skládá se jedním tahem. Nabití trvá cca 5 hodin do úplného nabití.

City Boss Z500

City Boss Z500

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

• Nevejde se do výtahu.

Ověřený zákazník topkolobezky.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v topkolobezky.cz

• Vydrž baterie a dlouhý dojezd
  • Masivní konstrukce
  • Robustní kola
  • Perfektní osvětlení, jak přední, tak i boční podsvícení, boční blinkry...
  • Výškově nastavitelné řídítka
  • Dvě nezávislé brzdy
  • Možnost jízdy i v terenu
  • Nosnost
  • Větší hmotnost, cca 31 kg
  • Díly z Číny, ale co už dnes není z Číny ‍♂️
  • Ovládání akcelerátoru shora na ukazováček, bylo by asi lepší dole na palec, jako u ostatních kolobezek
  • Max rychlost 48 km/h uvedena v papírech, proto už by mela mít pojištění atd....

Za mne opravdu silný stroj, teď když jej dodávají s baterií místo 16kAh dokonce 18kAh s dojezdem 70 km a maximalni rychlosti 48km/h. Pro někoho, kdo jako já cestuje denně vlakem se může zdát těžká na přesuny a poněkud složitější na skládání. Zpracování dílů není nejkvalitnější. Dodávaná i se sedátkem, které jsem ovšem doteď ještě nevyužil. Koloběžka využita i v terénu a bez jakýchkoliv potíží i mimo asfalt mne uveze (cca 100kg) i do poměrně většího kopce. Poměr kvalita/cena je perfektní. Za tu cenu si snad uziju spoustu tisíc kilometrů...

Acer escooter series 3

Acer escooter series 3

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 21. března 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Příliš brzy na reakci uvidíme jaká bude výdrž baterie. Což bude stěžejní. Výkon a rychlost odpovídá uvedeným parametrům. Celkem tichý chod. Akorát drnčí zadní blatník pří jízdě na nerovném terénu. Nicméně zatím spokojenost.

W-TEC Tenmark II

Teverun Blade Mini Pro

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 12. března 2024

Zakoupeno v BScom s.r.o.

• Dobrý servis a náhradní díly
City Boss RS350

City Boss RS350

Ověřený zákazník Alza.cz Janča

Přidáno: 11. března 2024

(naposledy upraveno 11. března 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Tichá, jede hezky bez problémů. Přejede drobné nerovnosti a kamínky. Aplikace v mobilu je super. Ukáže všechny potřebné informace.

EcoWheel GR11X 12Ah

Lamax eLander SA50

Lamax eLander SA50

Ověřený zákazník LAMAX.cz Pavel

Přidáno: 6. března 2024

(naposledy upraveno 6. března 2024)

• Velká kola
  • Dobře jede
  • Hůře čitelný displej na slunci

Iwik33 Iwik33

Přidáno: 5. března 2024

(naposledy upraveno 5. března 2024)

• kvalitní zpracování - nemáte pocit, že stojíte na něčem, co se pod vámi při jízdě rozpadne
  • blinkry - proč je sakra nemají všechny elektrokoloběžky?!?
  • výkon - vyveze mě i do prudších kopců (vážím 58 kg), do těch opravdu strmých ji ale musím přeci jen pomoct
  • v aplikaci si nastavíte spoustu věcí - síla rekuperace, hodnota nabití atd
  • 10 palcové pneu s vrstvou proti propíchnutí (jestli to funguje ukáže ještě čas, ale zatím se mi kolečka zdají docela kvalitní)
  • možnost nastavení číselného zámku koloběžky a alarmu
  • dostatečně široká řídítka - vleze se vám tam dodatečné světýlko i držák na mobil
  • rekuperace - na nejvyšším stupni už prakticky nemusím používat ani klasickou brzdu a většinu situací mi ubrzdí elektronická brzda
  • přední odpružení - je v něm menší vůle a při pružení nadoraz na hrbolatější cestě to opravdu hlasitě tříská
  • baterie při mém užívání mi vydrží jen na cca 30km - různorodý kopcovitý terén a koloběžku mám navíc odemknutou a na sport režimu fičí 32 km/h. Kdybych chtěla dosáhnout udávaných 55 km, musela bych jet opravdu na Eco režim tzn. 15km/h a po rovině
  • citlivá páčka plynu - konstantní rychlost neudržím, naštěstí při odemknutí kolobky je možné použití tempomatu, bez kterého si už jízdu nedovedu ani představit
  • delší doba nabíjení
  • displej je na sluníčku naprosto nečitelný

Koloběžku vlastním od loňského léta, mám na ní najeto něco málo přes 1000 km a jsem spokojená. Z fotek to nevypadá, ale na živo mě překvapila, že to není takové to typické městské prdítko, jak se zdálo a působí naopak celkem robustním dojmem. Taky není úplně nejlehčí, zvlášť pro ženu se pronese, ale stále je to ještě v pohodě váha oproti jiným strojům na trhu. Ten dojezd jsem asi čekala přeci jen lepší, ale jak už jsem psala, mám ji odblokovanou a jezdím s ní většinou na plny plyn mezi obcemi. Dále přední pružení dokáže být dosti otravné a hlavně hlasité a mám pocit, že kdyby tam nebylo vůbec, bylo by to lepší. Pružinu jsem omotala hadičkou a je to o něco lepší, ale na větších hrbech na vozovce to pořád dosti tříská. Ještě musím říct, že řídítka mi při otáčení dost vrzaly, ale vyřešilo to pouhé promazání a proti vibracím je vhodné dokoupit tlumič vibrací, který se vkládá do ohybového mechanismu na řídící tyči a jízda je s ním o poznaní pohodlnější :)

Bluetouch BTX PRO

Bluetouch BTX PRO

Ověřený zákazník bluetouch.cz Katka

Zakoupeno v bluetouch.cz

• Zatím jsem moc s elektrokoloběžkou spokojená. Jenom škoda, že řídítka nejdou přizpůsobit moji výšce .

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

• Zadní náhon kola - lépe vyjede kopce
  • Přehledný display a jednoduché ovládání
  • Jednoduché a rychlé skládání
  • Splnila očekávání
  • Blinkry a brzdové světlo
  • Pro Apple uživatele možnost přidat do My Find (beta test)
  • Dlouhé nabíjení - je třeba s tím počítat
  • Citlivá akcelerační páčka způsobuje při udržování ne-maximální rychlosti cukání, protože nerovnosti na vozovce neudrží v klidu prst na páčce
  • Nemá tempomat, asi by se to občas hodilo
  • Mobilní aplikace může být zalogována pouze do jednoho telefonu (omezuje to rodinné používání tím, že se jiný telefon zase odloguje)
Bogist M5 PRO

• Za tu cenu TOP mezi koloběžkami

Ověřený zákazník LAMAX.cz CacaZaza

Přidáno: 1. března 2024

• Dojezd 40km

S koloběžkou jsem spokojen, splňuje vše co se o ní píše, do většího kopce stále jede 18km/h, jinak dojezd opravdu 40km bezproblému. Pro mě jako nováčka je koloběžka dostatečně svižná. Doporučuji ihned dokoupit helmu a pořádné přední světlo.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25